Voit olla Sissareihin yhteydessä lähettämällä meille sähköpostia osoitteeseen sissarit@sisustussuunnittelijat.pro.
Halutessasi voit olla yhteydessä myös suoraan hallituksen jäseniin.
 

Riina Ahtola, Puheenjohtaja
riina.ahtola@lilavisio.fi
040 9315424

Kata Koskinen, Tapahtumat 
kata@kutsuva.fi
040 7407938

Anne Lammi, Sihteeri
anne.lammi@hotmail.com
050 4430282

Kati Kokljuschkin, Hallinto
kati@sinneroom.fi
050 3934012

Taina Auvinen, Kumppanit
taina.auvinen1@gmail.com
0400 415129

Verkkosivu- ja someasioissa yhteyshenkilömme ovat:

Jari Sairanen, Verkkosivut
jari@sairanen.fi
040 7754188

Ulla Kotila, Some
ulla.kotila@designsocial.fi
044 2377499