Voit olla Sissareihin yhteydessä lähettämällä meille sähköpostia osoitteeseen sissarit@sisustussuunnittelijat.pro.
Halutessasi voit olla yhteydessä myös suoraan hallituksen jäseniin.
 

Anne Lammi, Sihteeri
anne.lammi@hotmail.com
050 4430282

Jari Sairanen, Verkkosivut
jari@renderi.fi
0407754188

Heli Virtanen, Kumppanit
heli@iloa360.fi
040 844 1464

Riina Ahtola, Puheenjohtaja
riina.ahtola@lilavisio.fi
0409315424

Taina Auvinen, Kumppanit
taina.auvinen1@gmail.com
0400415129

Anna Pentti, Tapahtumat
anna.pentti@gmail.com

Maarit Wahlblom, Jäsenrekisteri
verranto@verranto.fi
040 7509117

Elina Rajamäki, Kumppanit
elina@sisustustehdas.com
040 733 7842

Ulla Kotila, Some
ulla.kotila@designsocial.fi
0442377499

Taina Tiilikainen
taina.tiilikainen@marimekko.com
0504018240