Voit olla Sissareihin yhteydessä lähettämällä meille sähköpostia osoitteeseen sissarit@sisustussuunnittelijat.pro.
Halutessasi voit olla yhteydessä myös suoraan hallituksen jäseniin.

Riina Ahtola, Puheenjohtaja
riina.ahtola@lilavisio.fi
0409315424

Anne Lammi, Sihteeri
anne.lammi@hotmail.com
050 4430282

Jari Sairanen, Verkkosivut
jari@renderi.fi
0407754188

Heli Virtanen, Kumppanit
heli@iloa360.fi
040 844 1464

Lotta Huvinen, Tapahtumat
lotta@lottahuvinen.com
0505706033

Taina Auvinen, Kumppanit
taina.auvinen1@gmail.com
0447355005

Anna Pentti, Tapahtumat
anna.pentti@gmail.com
040 511 7128

Maarit Wahlblom, Jäsenrekisteri
verranto@verranto.fi
040 7509117

Laura Willgren, Tapahtumat
laura@linteriordesign.fi
0505388520

Elina Rajamäki, Kumppanit
elina@sisustustehdas.com
040 733 7842

Ulla Kotila, Some
ulla.kotila@designsocial.fi
0442377499