Sissareiden hallitus toivottaa sinut tervetulleeksi mukaan toimintaan!

Suunnittelijoiden yhteystiedot löydät SUUNNITTELIJAT– sivuilta.

Voit olla yhteydessä kaikkiin hallituksen jäseniin:

HALLITUS 2017

Riina Ahtola, Puheenjohtaja
riina.ahtola@lilavisio.fi
0409315424

Iris Heikkonen
iris.heikkonen@ajk-jatkokoulutus.fi
0405033284

Anne Lammi, Sihteeri

anne.lammi@hotmail.com

050 4430282

Jari Sairanen
jari@renderi.fi
0407754188

Lotta Huvinen, tapahtumavastaava
lotta.huvinen@hotmail.com
0505706033

Taina Auvinen
taina.auvinen1@gmail.com
0447355005

Anna Pentti
anna.pentti@gmail.com
040 511 7128